Z pamiętnika Młodych:

„Wstaliśmy rano o 4:00 pełni energii. Po śniadaniu i przygotowywaniu kanapek udaliśmy się na spacer do Dworca Centralnego. Jako, że było rano, orzeźwiające powietrze nas rozbudziło. Dojechaliśmy do Wrocławia, gdzie kierowca zawiózł nas do studia TVP Wrocław na nagranie do programu „MY3”. Mieliśmy chwilę wolnego czasu, który przeznaczyliśmy na grę w UNO, przygotowaliśmy też stroje do nagrania. Kiedy nadeszła nasza kolej, udaliśmy się do garderoby. Panie makijażystki i fryzjerki zrobiły nam rewelacyjne makijaże i fryzury. Żeńska część naszej grupy mogła poczuć się jak gwiazdy. Następnie zawołano nas do studia, gdzie  ustawiono światła tak, żeby było nas dobrze widać ;). Całość dopełniała piękna scenografia! W czasie nagrania odpowiadaliśmy na pytania prowadzących i dzieci, którzy byli też gośćmi programu. Z dużym bagażem nowych i ciekawych doświadczeń wróciliśmy do Warszawy. Ta przygoda na pewno na długo zapadnie nam się w pamięć. A nasze nagrania zobaczycie we wrześniu w Polsacie :)”