Dnia 22 listopada nasza klasa 2tż razem z Piotrkiem Stradowskim pojechała na wycieczkę do Olsztyna i Trójmiasta. Naszymi opiekunami byli pani Katarzyna Putkowska oraz pan Tomasz Kościołowski. Pierwszego dnia po zakwaterowaniu zwiedzaliśmy Ośrodek i poznaliśmy nowych ludzi. Następnie uczestniliśmy w ciekawych lekcjach warsztatowych w Muzeum Przyrodniczym po których zjedliśmy przepyszny obiad. Później zwiedziliśmy rynek Starego Miasta. Naszymi przewodnikami byli Magdalena Gołacka i Filip Makowski. Zachwyciła nas opowiadana przez przewodników legenda o demonie kłobuku. Po kolacji miło spędziliśmy czas z młodzieżą z Ośrodka w Olsztynie. Następnego dnia byliśmy w Gdyni w Oceanarium, gdzie poznaliśmy przepiękne zwierzęta żyjące w środowisku wodnym m.in.ryby, rozgwiazdy, jeżowce, rekiny. W czasie naszej podróży wykonaliśmy bardzo dużo zdjęć. Szkoda, że nasz pobyt trwał tak krótko. Zapraszamy wszystkich do obejrzenia fotografii Olsztyna, Gdańska i Gdyni. Naprawdę warto tam być.