To były pierwsze w tym roku szkolnym warsztaty, w których wzięli udział nowi członkowie
grupy. Do grona MMM przyjęliśmy aż 6 nowych osób, które bardzo szybko zintegrowały się zresztą zespołu. Nowe twarze to powiew świeżości, a dla tych już trochę doświadczonych okazja do dzielenia się swoimi doświadczeniami. Wybór piosenek, zajęcia interpretacyjne, pomysły na kręcenie teledysków, wybór strojów – takie zadania mieli Młodzi. Dodatkowe wsparcie dał także pan Jarosław Wszędybył – reżyser, który w ramach projektu Fundacji Kultury Bez Barier zaszczycił nas swoją obecnością. Chcieliśmy zrobić 2 teledyski i udało się Nam! Być może pamiętacie, że w czasie listopadowych warsztatów przygotowujemy nie tylko teledyski, ale także tradycyjnie świętujemy urodziny grupy. W tym roku obchodziliśmy pięciolecie istnienia MMM, a przyjęcie-niespodziankę zorganizowały p. Ania i p. Natalia. Przygotowały one zabawę w poszukiwanie skarbów, w których zostało ukryte hasło do filmu -niespodzianki. Były też upominki i oczywiście obowiązkowo tort :)

Wspólny czas pełen był pracy, żartów, nie zabrakło też smacznego jedzenia. Teraz bierzemy się za montaż i czekamy do wiosny na następne warsztaty…