W dniach 16 - 18 marca 2018 r. odbędzie się III Festiwal Form Artystycznych "Tak słyszę cały ten świat", który ma na celu promowanie różnych form twórczości artystycznej wśród niesłyszącej i słabosłyszącej młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej. Organizatorem przedsięwzięcia jest Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Głuchych im. Jana Siestrzyńskiego w Warszawie przy ul. Łuckiej 17/23. Wydarzenia w ramach festiwalu zostaną podzielone na kategorie artystyczne. Hasło dla każdej kategorii brzmi: „Tak słyszę cały ten świat...” – ma to na celu ukazanie próby rejestracji artystycznego postrzegania świata mimo ograniczonej możliwości uczestniczenia w jego dźwiękowym aspekcie.

Do pobrania:
Katalog Festiwalu Form Artystycznych
Karta zgłoszeniowa
Plakat w PDF
Plakat w JPG
Serdecznie zapraszamy


 Z przyjemnością zapraszamy autorów i wykonawców prezentacji na III Festiwal Form Artystycznych „Tak słyszę cały ten świat” z Państwa Ośrodka do wzięcia udziału w jego finale, w trakcie którego zapadną ostateczne rozstrzygnięcia, co będzie miało miejsce w dniach 16 – 18 marca 2018 r.

Organizatorzy III FFA 2018

Lista zakwalifikowanych autorów i wykonawców prezentacji:

OLSZTYN

KATEGORIA – TEATR

Grupa teatralna Szkot – „Zakochany mim”- SOSW dla Dzieci Niesłyszących w Olsztynie – (6 ucz + 2 op)

KATEGORIA – FILM

Grupa MigBand – „Legenda o świętym Jakubie” – SOSW Olsztyn (2 ucz + 2op)

KATEGORIA – TELEDYSK

MigBand - „Upiór” – SOSW Olsztyn (2 ucz)

KATEGORIA FOTOGRAFIA

Duda Dawid, Zielińska Dominika – SOSW Olsztyn (2 ucz + 1op)

WROCŁAW

KATEGORIA FILM

FILM „Skarb” młodzież z DSOSW Wrocław ul Dworcowa 8 (2 ucz + 2op)

KATEGORIA GRAFIKA + FOTOGRAFIA

Paulina Banaś, Natalia Gołąb, Alicja Szwarc, (3 ucz)

KATEGORIA PLASTYKA

Kamila Klusek (1 ucz)

KIELCE

KATEGORIA PLASTYKA

Daria Orman – Zespół Placówek Szkolno – Wychowawczych (1 ucz + 1 op)

POZNAŃ

KATEGORIA – TELEDYSK

„HAPPY” – młodzież kl IV TS OSW dla Dzieci Niesłyszących Poznań (2ucz + 1op)

KATEGORIA – FILM

„Takie jest życie” – młodzież OSW dla Dzieci Niesłyszących (2 ucz + 1op)

KATEGORIA PLASTYKA

Mateusz Czaplicki, Filip Barczykowski - OSW dla Dzieci Niesłyszących Poznań (1 ucz + 1 op)

GDYNIA

Collage „Patchwork” – Zespół Szkół Ogólnokształcących Gdynia (2ucz + 1op)

WARSZAWA

„Nocne śpiewy” –Zuzanna Budka, Dominik Niedźwiedź – SOSW Zakroczymska 6 (2ucz + 1 op)

ŁÓDŹ

KATEGORIA POEZJA W PJM

Paweł Szewczyk – SOSW Nr. 1 Łódź ul. Siedlecka 7/21 (1 ucz + 1 op)

KATEGORIA TANIEC (2 osoby + 1 opiekun)

Tomasz Frydrysiak Hip Hop (indywidualny taniec)

Damian Kaczmarek Break Dance (indywidualny taniec)

RADOM

KATEGORIA TEATR

Grupa teatralna „BEZ GRANIC” – „Alladyn i cudowna lampa” – SOSW Radom (13ucz + 3 op)

TARNÓW

KATEGORIA TANIEC

Teatr Tańca „Bajka” - „Ludzie dla ludzi” - Szkół Specjalnych dla Niesłyszących i Słabo Słyszących w Tarnowie (7ucz+ 2 op)

LUBLIN

KATEGORIA TANIEC

Zespół taneczny MIX „ Reggaeton Lento” Technikum nr. 1 w Lublinie, SOSW dla Dzieci i Młodzieży Niesłyszącej i Słabo Słyszącej w Lublinie (7 ucz + 2op)

OSWG – PRZYSTANEK ŁUCKA WARSZAWA

KATEGORIA FOTOGRAFIA

Bartosiewicz Karolina, Chodak Natalia, Dziąg Kamil, Gołacka Magdalena, Siuchta Natalia, Wypych Bartosz

KATEGORIA GRAFIKA

Bartosiewicz Karolina, Kuć Marcin,Siuchta Natalia, Stobiecki Radosław

KATEGORIA PLASTYKA 

Chodak Natalia, Makowsk Filip, Pogorzelski Jakub, Siuchta Natalia

KATEGORIA TEATR

Teatr Surdus „Legenda o kamiennym niedźwiedziu”

Patryk Dąbrowski – monodram ,

Siuchta Natalia – monodram (zmiana kategorii decyzją jury z poezji na teatr)

KATEGORIA – TELEDYSK

MMM

KATEGORIA POEZJA W PJM

Natalia Fijołek, Anna Płatek

KATEGORIA RECYTACJA POEZJI

Natalia Nowaczyk, Natalia Fijołek, Magdalena Wdowiarz, Natalia Sowa, Jakub Pogorzelski

KATEGORIA TANIEC

Paweł Mirota

KATEGORIA – FILM

Internat – „Helena i Jan” , Bajkomigacze – „Brzydkie kaczątko”

© 2017 Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Głuchych w Warszawie