Jak co roku nasza społeczność i zaproszeni goście zebrali się o godzinie 18.00 w pięknie udekorowanej sali gimnastycznej. Uroczystość rozpoczął spektakl „Ważne" przygotowany przez TEATR SURDUS,  w którym wykorzystaliśmy fragmenty piosenki Mezo pt. Ważne.

Teledysk do tej piosenki przygotowała grupa  Młodzi Migają Muzykę i mieliśmy okazję zobaczyć go w ramach życzeń składanych przez pana kierownika i panią dyrektor.

Po ważnych słowach księdza wszyscy podzielili się opłatkiem. Nie zabrakło również kolędowania.  Do wspólnego śpiewania zaprosili nas uczniowie klas trzecich: Natalia Nowaczyk i Filip Sokoła,  którym  towarzyszyły Julia Kramek i Natalia Smuga w przekładzie słów na polski język migowy .

Nie zabrakło również Mikołaja z uśmiechem rozdającego prezenty. To był bardzo ciepły wieczór i cieszymy się, że mogliśmy go spędzić w tak licznym gronie.