Dnia 2 września 2019 r. uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok  szkolny 2019/2020. Przed apelem wszyscy uczniowie wymieniali się wrażeniami z wakacji. Wzajemnym rozmowom, powitaniom i uśmiechom nie było końca. Gdy rozpoczął się apel przywitaliśmy nowych uczniów klas: 1a, 1b, 1c liceum, 1tcp, 1ti technikum, 1k, 1ka szkoły branżowej oraz 1kkz kursu kwalifikacyjnego. Młodzież otrzymała legitymacje i została wpisana w poczet uczniów naszego Ośrodka.

Podczas apelu wspomnieliśmy wydarzenia związane z wybuchem II wojny światowej i minutą ciszy uczciliśmy pamięć ludzi, którzy 80 lat temu stali się ofiarami tej okrutnej wojny.

Życzymy wszystkim, aby ten rok był pełen sukcesów, dobrych przyjaźni i pozytywnych wrażeń.