Wrzesień dla naszych starszych wychowanków jest miesiącem powrotów do szkoły i internatu, a dla młodszych czyli pierwszaków - miesiącem nawiązywania nowych znajomości. W jednym z wrześniowych wieczorów zorganizowaliśmy dla nich zabawy integracyjne „Pierwszaki VS Starszaki”. Młodzież zmagała się w takich konkurencjach jak: baloniada, zabawa z butelką, Triangle Dance, znajdź parę. Baloniada tak bardzo podobała się młodzieży, że wszyscy chętnie zagrali drużynowy mecz do ostatniego balonu. Kolejną konkurencją była „zabawa z butelką - kto pierwszy ten wygrywa”, okazała się trudnym zadaniem ;) Natomiast Triangle Dance to zabawa wymagająca dobrej kondycji i nasza młodzież świetnie sobie poradziła, z czego jesteśmy dumni :) Ostatnia rozgrywka - “znajdź parę” wymagała dobrej spostrzegawczości, również spodobała się młodzieży, wszyscy prosili o powtórkę :) Zabawy były udane, sprawiły uczestnikom dużo radości.