W dniu 19 grudnia 2019 roku odbyła się ośrodkowa Wigilia. Piękna sala, świąteczny stół, zapach choinki, odświętne stroje, wszystko to budowało niesamowitą atmosferę.

„Poczuj magię świąt, dziel się dobrem” to było hasło tegorocznej Wigilii. Najbardziej zapadło nam w pamięć drzewko dobrych myśli. Każdy mógł zdjąć i zabrać figurkę świąteczną na której zapisane były piękne, mądre cytaty dotyczące najważniejszych wartości w życiu. W trakcie Wigilii wiele radości dał nam wszystkim konkurs, w którym na podstawie starych fotografii z Mikołajem mieliśmy odgadnąć którego nauczyciela uwieczniono na zdjęciu. Kolejną niespodzianką była kolęda zamigana przez nauczycieli. Uczniowie naszego Ośrodka otrzymali prezenty. Mikołaj jak zawsze zaskoczył nas pomysłowością. Najwięcej czasu potrzebowaliśmy jednak na składanie sobie życzeń - dzieliliśmy się dobrem :)

Oby wystarczyło nam tych dobrych słów i myśli do następnej Wigilii.