Nasz Ośrodek bierze udział w ogólnopolskim konkursie „Szkoła Młodych Patriotów” w związku z tym zapraszamy Was do konkursu plastycznego/grafiki komputerowej „Co znaczy dla mnie być patriotą?” Konkurs jest do 31 marca. Na zwycięzców czekają ciekawe nagrody! Szczegóły w regulaminie. Zachęcamy do udziału.

Regulamin konkursu plastycznego/grafiki komputerowej:
„Co dla mnie znaczy patriotyzm”
1.Konkurs organizowany jest w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla Głuchych im. JanaSiestrzyńskiego w Warszawie
2.W Konkursie mogą brać udział uczniowie OSWG
3.Celem Konkursu jest:
- rozwijanie aktywności twórczej młodzieży,
- kształtowanie wrażliwości estetycznej poprzez popularyzowanie różnorodnych form
plastycznych,
- kształtowanie/budzenie postaw patriotycznych wśród młodzieży,
- wzbudzanie refleksji dotyczących znaczenia słowa patriotyzm i form patriotyzmu w dzisiejszych czasach
4. Każdy uczestnik może zgłosić do Konkursu jedną (1) , samodzielnie wykonaną pracę.
5. Format/rozmiar pracy: dowolny - obojętnie jaki.
6. Technika wykonania pracy: dowolna np. grafika komputerowa, rysunek kredkami, pastele suche, pastele olejne, wyklejanki, kolaż ( czyli połączenie w jednej pracy malowania, doklejania różnych materiałów w tym fragmentów gazet, zdjęć).
8. Praca powinna być podpisana: imię, nazwisko, klasa.
7. Forma zgłaszania prac:
- osobiście (do pokoju wychowawców w internacie lub pozostawiając pracę w portierni)
- drogą elektroniczną wysyłając na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
8. Prace można przynosić/wysyłać do dnia 31 maja 2021 r.​
9. Ogłoszenie wyników odbędzie się 11 czerwca 2021r.
10. Nagrodą w konkursie jest dyplom i nagroda rzeczowa.
11. Będą wyróżnienia i drobne upominki.
Pozdrawiamy i zachęcamy do udziału.
p.Kinga Pac, p.Marek Lasecki, p. Łukasz Krysa, p. Justyna Flaum