W środę, 24 listopada odbyły się w naszym ośrodku otrzęsiny. Uczniowie mieli za zadanie między innymi przejść przez tor dopasowując odpowiednio stopy i dłonie, odpowiadać na niełatwe pytania związane z naszym ośrodkiem, a także złapać jabłko wiszące na sznurku bez użycia rąk. Wszyscy świetnie się bawiliśmy, a uśmiechy z twarzy młodzieży nie znikały! W tym roku, w związku z ubiegłoroczną pandemią, oprócz pierwszaków w otrzęsinach brały udział także klasy drugie.

Tego dnia swoje otrzęsiny mieli także nowi wychowawcy naszego ośrodka, czyli Pani Karolina, Pani Iga i Pan Łukasz.
Mamy nadzieję, że zarówno uczniowie jak i nowi wychowawcy czują się już pełnoprawnymi członkami Społeczności Przystanku Łucka!