To już ostatnia chwila, aby wysłać kartkę świąteczną do Bliskich. Zróbcie ją sami, to najpiękniejszy prezent. W filmiku znajdziecie inspirację.

Lubicie dostawać prezenty zrobione własnoręcznie przez darczyńcę? My bardzo, bo w takim podarku jest czas, energia, dobre myśli osoby, która go wykonała. Każdy z nas w swoim domu ma puste słoiczki, zobaczcie jak w nietypowy sposób można je wykorzystać. Bądźmy eko!

Nie wyrzucajcie fusów po porannej kawie. Można z nich zrobić pięknie pachnący kosmetyk. Bądźmy eko :)

Może macie w domu niepotrzebny kawałek sznurka? W szybki i łatwy sposób możecie go zamienić w antycellulitową myjkę do ciała. Zerknijcie na nasz filmik i do dzieła.

Pięknie zapakowany prezent, to radość dla tego, kto go otrzyma. Dziś dawka pomysłów jak zapakować niespodzianki wykorzystując to, co mamy w domu.