Siedzenie w ławce? Przepisywanie wiadomości do zeszytu? Tak pamiętasz szkolną naukę? STOP! Zdobywanie wiedzy nie musi być nudne, co udowodniła słysząca i głucha młodzież z Polski, Węgier i Grecji! Zajrzyj na Sign Language Playground, aby dowiedzieć się jak można w ciekawy i aktywny sposób pracować z młodzieżą metodami edukacji pozaformalnej. Strona prezentuje konkretne przykłady aktywności dostosowanych do osób głuchych i słyszących z różnych kręgów kulturowych. Jeśli chcesz zintegrować grupę, postawić ją przed wyzwaniami, nauczyć współpracy - ta strona jest dla Ciebie. Strona dostępna jest w kilku wersjach językowych, także w języku migowym. Jest stworzona dzięki realizacji projektu Sign Language Playground finansowanego z funduszy Erasmus+.