27 marca na Politechnice Warszawskiej odbył się Mazowiecki Kongres Zawodowy. W konferencji uczestniczyli nauczyciele, dyrektorzy szkół kształcących w zawodach, pracodawcy, przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego. Podczas spotkania omawiano zmiany następujące w szkolnictwie branżowym, oczekiwania pracodawców i pomysły na rozwiązanie pojawiających się problemów.

Imprezie towarzyszyły stoiska kilkunastu szkół województwa mazowieckiego, na których uczniowie wraz z nauczycielami prezentowali swoje placówki.

Nasz Ośrodek reprezentowali chłopcy i dziewczęta z klasy 2tcp. Od rana w przepięknej scenerii Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej ustawili wykonane podczas zajęć elementy wystawiennicze i na tak samodzielnie przygotowanym stoisku przedstawiali ofertę edukacyjną naszego Ośrodka.

Prezentowali się naprawdę dobrze!