Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia to akcja edukacyjna, która odbywa się rokrocznie w ostatni piątek września. Ma ona na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Uczniowie, którzy w trakcie wakacji zdążyli ją zapomnieć, mają okazję nadrobić te zaległości. W naszym ośrodku w internacie odbył się konkurs. Uczniowie rozwiązywali interaktywny quiz Kahoot z wykorzystaniem własnych telefonów. Nauka przez zabawę jest najbardziej lubianą formą nauki. Konkurs był podzielony na dwie części: pierwsza mnożenie do 100, druga mnożenie powyżej 100. W pierwszej części i miejsce zajął Kamil z kl. 2b, drugie miejsce Anna z kl. 2a, trzecie miejsce Maciej z kl. 3 tż. Najlepszą w drugiej części konkursu była Natalia z kl. 3tcp, drugie miejsce Natalia z kl. 3b, trzecie miejsce Jakub z kl. 3tcp. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w zabawie a zwycięzcom Gratulujemy !!!