14-tego października, ten wyjątkowy poniedziałek, rozpoczęliśmy od przeprowadzenia przez uczniów dwóch pierwszych lekcji. Samorząd Uczniowski wraz z zespołem Bajkomigaczy zorganizował apel dla wszystkich pracowników ośrodka. Filmowe życzenia z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej były przemiłą niespodzianką. Bajka o tym co w życiu jest ważne wzruszyła nas również. Pani Ania Hummel opowiedziała nam o swojej nominacji w konkursie „Nauczyciel Roku 2019”, którego organizatorem był Głos Nauczycielski. Podziękowała wszystkim za ogromne wsparcie i poczęstowała przepysznymi dyniowymi, własnoręcznie zrobionymi ciastkami. W związku z awansem Pani Ani do finału, nasz Ośrodek otrzymał tytuł od „Placówka na Medal”. W części rozrywkowej mieliśmy okazję zobaczyć w kalamburach jak uczniowie widzą kadrę ośrodka. Pełno śmiechu było również w czasie głuchego telefonu. Zafundowaliśmy sobie wszyscy dużo pozytywnych wrażeń, więc uznajemy ten dzień za wyjątkowy.