W środę, 13 listopada przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Kuba Pogorzelski, wiceprzewodnicząca SU Magda Lachowicz i członkini SU Ania Zadworna wraz z opiekunką SU panią Agatą Jasińską i szkolnym pedagogiem panią Martą Łempicką-Janik brali udział w szkoleniu "Samorządy mają moc 2" organizowanym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej, w budynku „Warsztaty Warszawskie” przy placu Konstytucji.
N a szkoleniu byli również uczniowie, członkowie SU z innych szkół na terenie Warszawy. Dyskutowaliśmy na temat obszarów działania SU w szkole: wybory, regulamin, działania uczniów i uczennic, rzecznik do praw ucznia, komunikacja
i podejmowanie decyzji. Zapoznaliśmy się z nową metodą design thinking. Otrzymaliśmy zestaw materiałów szkoleniowych. Szkolenie prowadzone było merytorycznie i bardzo motywujące.