W czwartek, 5 grudnia w całej Polsce odbyła się Olimpiada Przedsiębiorczości. Nasz ośrodek reprezentowały cztery uczennice i dwóch uczniów. Uczniowie rozwiązywali test złożony z 25 łatwiejszych i 25 trudniejszych pytań zamkniętych. Najlepszym uczniem okazał się Jakub Pogorzelski z klasy III tcp. Kuba uzyskuje najlepsze wyniki już od 2017 roku; w tym roku jest to po raz trzeci z rzędu.
G ratulujemy zwycięzcy i wszystkim uczestnikom. Olimpiada Przedsiębiorczości organizowana jest od 2005 r. i ma status jednej z największych olimpiad przedmiotowych w naszym kraju. Zachęcamy uczniów do przeglądania strony olimpiady: www.olimpiada.edu.pl i do korzystania z aplikacji zawierającej testy interaktywne, które są doskonałym materiałem do ćwiczeń.