W tym roku nietypowo, wyjątkowo, wirtualnie, ale jak zawsze razem, bo razem damy radę. Zaczynamy nasze świętowanie.

W radosny nastrój wprowadzają nas kolędy i piosenki świąteczne. Mamy nadzieję, że znajdziecie chwilę by posłuchać, zobaczyć, zaśpiewać razem z nami.

O tym co ważne w życiu, nie tylko w ten świąteczny czas opowiedzą Bajkomigacze z Przystanku Łucka.

Radośnie, w oczekiwaniu na święta ... Ding Dong

Przybieżeli do Betlejem pasterze...

O istocie świąt Bożego Narodzenia opowiada nasz ks. Konrad.

Na ten świąteczny czas życzenia przesyłają nasi Uczniowie.

Dobrego, ciepłego czasu dla całej Społeczności Przystanku Łucka.

Zapraszamy w sentymentalną podróż w przeszłość. Nasze wigilijne spotkania w Przystanku Łucka są  jedyne w swoim rodzaju. Wesołych świąt!

Prosto z serca, dla całej Społeczności Przystanku Łucka, ślemy kolejne życzenia świąteczne i  noworoczne.

Myśleliście, że to już koniec niespodzianek? W ten wyjątkowy, wigilijny wieczór, w Przystanku Łucka pojawili się niespodziewani goście. Zerknijcie sami, jaką wiadomość zostawili dla Was :D

Wesołych świąt, radości w sercach, uśmiechu na twarzy, czasu na bycie razem, w ten świąteczny czas.

Do zobaczenia w nowym, 2021 roku.