Wrzesień to miesiąc kiedy w naszym ośrodku następują zmiany! Wraz z nowym rokiem szkolnym wybierany jest nowy Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego, który będzie starał się dbać o potrzeby całej naszej społeczności.

We wtorek 14 września, odbyła się debata kandydatów, którzy przedstawili swoje pomysły na zmiany w ośrodku i odpowiadali na zadane przez uczniów pytania. Trzy tygodnie później – 5 października - odbyły się wybory, podczas których to uczniowie, za pomocą karty do głosowania, zadecydowali, kto obejmie funkcję przewodniczącego w Przystanku Łucka! Wybory wygrała Ewelina z klasy 2b, wiceprzewodniczącą została Sylwia z klasy 3c.

Wszystkim kandydatom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie, a nowej przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego życzymy dużo kreatywności i pomyślności w realizacji wspaniałych pomysłów!