Dzień Edukacji Narodowej to ważny dzień w szkolnym kalendarzu. My, uczniowie, jesteśmy wdzięczni każdego dnia nauczycielom, wychowawcom i pracownikom Przystanku Łucka za wszystko, co robią na rzecz naszej społeczności. Dziś w szczególny sposób chcemy podziękować za Waszą obecność. Samorząd Uczniowski

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej :)

14-go października, w Dniu Edukacji Narodowej mieliśmy wiele wspaniałych akcentów tego święta. Nie tylko galowe stroje, symboliczne kwiaty w uczniowskich dłoniach symbolizowały atmosferę tego dnia. Uczniowie życzyli entuzjazmu w przekazywaniu wiedzy, zrozumienia w oczach uczniów oraz satysfakcji z codziennej pracy pracowników pedagogicznych i niepedagogicznych. Zabawa dla wszystkich pracowników oraz uczniów przygotowana przez Samorząd Uczniowski była utrzymana w humorystycznej konwencji. Były zabawy, gry karciane i planszowe, kalambury, quizy głuchy telefon w PJM i krzesełka oraz prezentacja zdjęć „Dawniej vs. teraz” - wszystko to spowodowało wspaniałą zabawę, a świadczyły o tym rozlegające się salwy śmiechu i inne przejawy radości.