Po 3 latach przerwy spowodowanej pandemią wróciliśmy do tradycji sportowych spotkań między szkołami.

Z Ośrodkiem dla Dzieci Słabosłyszących im. Ottona Lipkowskiego z ul. Twardej rozegraliśmy 2 mecze dziewcząt i chłopców w unihokeja.

Obydwu meczom towarzyszyły wielkie emocje, uczniowie zarówno z jednej jak i z drugiej szkoły, pokazali wolę walki, ogromne zaangażowanie i chęć zwycięstwa.

Jak zawsze w miłej, ciepłej atmosferze i przy pysznym poczęstunku zostały wręczone puchary (przechodnie) dla zwycięskich drużyn oraz pamiątkowe dyplomy i nagrody dla najlepszych zawodników. U nas takim zawodnikiem okazał się Bartek z kl.3ti - gratulujemy!!!

Mamy nadzieję, że nic nam nie stanie na przeszkodzie i na wiosnę znów będziemy mogli spotkać się, tym razem u nas na Łuckiej.