"W życiu piękne są tylko chwile" i "nic dwa razy się nie zdarza" teksty piosenki i wiersza są bardzo prawdziwe i kojarzą się wyjątkowo ze wspomnieniami uczestników obozu narciarskiego. Chcemy podzielić się tymi wspomnieniami:

- Julia: Na obozie zyskałam wspaniałe wspomnienia, ważne lekcje i na pewno nigdy tego nie zapomnę. Codzienne wyjścia na narty, krótkie zebrania podczas posiłków i motto tego obozu "ma być wesoło" to codzienność obozu narciarskiego. Było fajnie i nauczyliśmy się wielu rzeczy.

- Marta: Bardzo fajnie spędzałam czas na obozie. Mogłam tam zdobyć nowe doświadczenia, więcej nauczyć się na nartach. Była super fajna atmosfera!

- Piotr: Na obozie było fajnie, wesoło, nauczyliśmy się wielu rzeczy. Zawsze zostaną mi wspomnienia z tego obozu.

- Sandra: Było wspaniale! Cieszę się, że mogłam uczestniczyć w tym obozie narciarskim. Dzięki uczestnictwu w obozie nauczyłam się czegoś nowego i zwiedzałam nowe miejsca. Towarzystwo na obozie narciarskim było cudowne.

- Oliwia: Chciałabym powiedzieć Wam, że dziękuję za obóz w lutym 2023 roku. Dziękuję wychowawcom, Pani Paulinie i Pani Kasi za: wspólną grę, za wspólny spacer i miłą rozmowę. Dziękuję Panu Wojtkowi za miłe i ciepłe słowa. Panu Hubertowi dziękuję za naukę jazdy na nartach i za rozmowę. Dziękuję Panu Mateuszowi za wiedzę, wyjaśnienie. Dziękuję Pani Joli za troskę i opiekę. Proszę o nas pamiętać. My też będziemy pamiętać o Was i o pięknych chwilach na tym obozie. Dziękuję serdecznie raz jeszcze. Nie zapomnę, naprawdę, chcę jeszcze to powtórzyć, ale się wzruszam. Nie wiem co jeszcze dodać. Powiem Wam, że kocham Was jak rodzinę!

Ustawienia dostępności

© 2017 Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Głuchych w Warszawie