W dniu 29 maja na boisku szkolnym odbył się turniej "pierwszaki vs starszaki" rozgrywany pomiędzy uczniami z pierwszych i ze starszych klas. Rozgrywki odbywały się w wielu nietypowych konkurencjach: siatkówka w parach z użyciem koca, utrzymanie równowagi, mecz piłki nożnej w parach, przeciąganie liny, układanie jengi, bieg po torze przeszkód, bieg narciarzy, drużynowy bieg potrójny, rzut do celu. Rywalizowaliśmy, ale też wspieraliśmy się w atmosferze dobrej zabawy i radości. Walka była bardzo wyrównana, obie drużyny dawały z siebie wszystko. Ostatnia konkurencja nie wyłoniła zwycięzcy i rywalizacja zakończyła się remisem. Wszyscy uczestnicy za udział otrzymali lody. Już dzisiaj zapraszamy do udziału w rozgrywkach za rok - czekamy!!! :)