06.06.2024 r. w Ośrodku na Łuckiej odbył się turniej piłki nożnej ,,I Memoriał Mateusza Ozimka 2024” ku pamięci naszego zmarłego długoletniego nauczyciela wychowania fizycznego Pana Mateusza Ozimka.
Gościliśmy uczniów i nauczycieli z zaprzyjaźnionych szkół: Instytutu Głuchoniemych z Placu Trzech Krzyży i SOSW nr 15 z ul. Twardej. Mecze rozgrywane były towarzysko.
Pierwszy mecz rozegrały dziewczęta Łucka – Pl. Trzech Krzyży, wynik 4:1
Drugi mecz chłopcy Łucka – Pl. Trzech Krzyży, wynik 2:1
Interesujące były również rozgrywki między drużynami mieszanymi wystawionymi przez każdą ze szkół. Tutaj zawodnicy byli wiekowo młodsi. I tak:
- drużyna mieszana Łucka – Pl. Trzech Krzyży, wynik 1:2
- drużyna mieszana Twarda – Pl. Trzech Krzyży, wynik 1:5
- drużyna mieszana Łucka - Twarda 3:2
Został też rozegrany mecz poza konkursem między dziewczętami z Łuckiej a drużyną chłopców z Pl. Trzech Krzyży, wynik 0:1
Ideą Memoriału było wspólne spotkanie, sportowa rywalizacja, kontynuowanie współpracy między szkołami.

Wszystkim dziękujemy. Wszyscy byli zwycięzcami.

Każda szkoła otrzymała puchar i piłkę - taką jaką właśnie teraz grają piłkarze na Euro 2024.
Na koniec …wspólnie zjedliśmy truskawki :)
Mamy nadzieję, że w przyszłym roku zagramy ponownie :)