Wesołych i miłych wakacji!:)))

Kochani Bajkomigacze,
rok szkolny 2023/2024 już za nami. Był to dla nas, opiekunów, kolejny wyjątkowy rok, bo praca z wami była dla nas czystą przyjemnością, dodawała nam chęci, energii i zapału – był śmiech, był smutek, był pośpiech, była „ostatnia chwila”, było dużo żartów, dużo wytężonej pracy, wspólnie czegoś się nauczyliśmy, wspólnie podejmowaliśmy się nowych wyzwań i wspólnie wszyscy wzajemnie się wspieraliśmy w realizacji zadań co jest niezwykle ważne i pokazuje nam opiekunom, jaki w was drzemie potencjał, który w kolejnym roku szkolnym postaramy się wspólnie z wami wprowadzić na wyższy poziom.
Dziękujemy wszystkim i każdemu z osobna za wniesioną cegiełkę w budowanie wspaniałej ekipy, której efekty pracy w roku szkolnym 2023/2024 było widać wszędzie. ⯑
Dziękujemy członkiniom naszej ekipy, obecnie już absolwentkom – Natalii Pacyga, Ewelinie Pagieła i Annie Cichosz za piękne, osobiste podziękowania w formie listów. Żegnając was w dniu 26 kwietnia, było nam naprawdę smutno, że opuszczacie nasze szeregi i mury naszego Ośrodka. Raz jeszcze dziękujemy, że byliście z nami. Niech bajki towarzyszą wam przez całe życie zawsze i wszędzie.
Życzymy wam wszystkim spokojnych, wesołych, wariackich, ale bezpiecznych wakacji i do zobaczenia we wrześniu. Dziękujemy wam za wspaniały rok szkolny 2023/2024 w waszym wykonaniu.
– Paulina, Agnieszka i Paweł