Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunami zorganizowali zabawy integracyjne dla wszystkich uczniów. Była to świetna okazja do wspólnego spędzenia czasu, budowania więzi między uczniami i lepszego poznania koleżanek i kolegów z pierwszych klas.

Bawiliśmy się w "Głuchy telefon" - zabawa polegała na przekazywaniu znaków migowych wiadomości między uczestnikami. Było wiele śmiesznych sytuacji, zwłaszcza gdy końcowa wiadomość znacząco różniła się od pierwotnej.

Druga zabawa to "Zombie" – dynamiczna gra ruchowa, w której jeden z uczestników wcielał się w „zombie”, starając się „zarazić” pozostałych. Zabawa angażowała wszystkich i zachęcała do współpracy.

Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze i zakończyło się pozytywnymi wrażeniami.