Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie

Dbając o bezpieczeństwo całej społeczności Przystanku Łucka opracowaliśmy „Procedurę organizacji pracy Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Głuchych im. Jana Siestrzyńskiego od 1 września 2020 r. i postępowania prewencyjnego pracowników szkół oraz rodziców/opiekunów prawnych w czasie zagrożenia epidemicznego.” Bardzo proszę o zapoznanie się z treścią i stosowanie jej od zapisów już od dnia 31 sierpnia 2020 r. przez wychowanków przyjeżdzających do internatu ośrodka przed rozpoczęciem roku szkolnego 2020/2021.

Proszę obejrzeć slajdy przygotowane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, które przedstawiają najważniejsze zasady obowiązujące w sytuacji epidemicznej w szkołach i placówkach.

Procedura organizacji pracy Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Głuchych im. Jana Siestrzyńskiego w Warszawie od 1 września 2020 r. i postępowania prewencyjnego pracowników oraz rodziców/opiekunów prawnych w czasie zagrożenia epidemicznego

Instrukcja mycia i dezynfekowania rąk

Instrukcja pomiaru temperatury

Schemat komunikacji w sytuacji kryzysowej